Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma 1X2 AltÜst
06:00 CF Monterrey - Atlas FC 2.00 3.40 3.25 2.00 1.65 +84
1 2.00 X 3.40 2 3.25
10:30 Shandong Luneng - HA Noi FC 1.40 4.75 7.25 2.30 1.60 +88
1 1.40 X 4.75 2 7.25
12:00 Team Bjmc - Bashundhara Kings 6.50 5.00 1.30 1.95 1.70 +84
1 6.50 X 5.00 2 1.30
13:00 Kashima Antlers - Newcastle United Jets 1.45 4.40 6.50 2.05 1.70 +88
1 1.45 X 4.40 2 6.50
13:00 Rahmatgonj Mfs - Muktijoddha Sangsad KC 2.75 3.40 2.20 1.80 1.80 +84
1 2.75 X 3.40 2 2.20
13:00 Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai United 1.35 4.90 7.25 2.10 1.70 +88
1 1.35 X 4.90 2 7.25
13:30 PFK Slavya Sofya - Cherno More Varna 2.40 3.10 2.80 1.60 2.10 +89
1 2.40 X 3.10 2 2.80
13:30 Ulsan Hyundia Horang-I - Perak FA 1.12 9.50 15.25 3.40 1.30 +86
1 1.12 X 9.50 2 15.25
13:45 Baderan Tehran - Khouneh BE Khouneh 1.80 2.85 4.50 1.50 2.10 +36
1 1.80 X 2.85 2 4.50
13:45 Aluminium Arak FC - Navad Urmia FC 1.80 2.95 4.25 1.50 2.15 +36
1 1.80 X 2.95 2 4.25
13:45 Mes Kerman FC - Qashqai Shiraz 1.80 2.95 4.25 1.50 2.15 +36
1 1.80 X 2.95 2 4.25
13:45 Shahrdari Mahshahr - Arvand Khorramshahr 2.45 2.70 2.80 1.45 2.35 +36
1 2.45 X 2.70 2 2.80
13:45 Oxin Alborz - Shahin Bushehr 2.45 2.70 2.80 1.35 2.60 +36
1 2.45 X 2.70 2 2.80
13:45 Sorkh Pooshan - MES Rafsanjan FC 1.60 2.95 6.00 1.65 1.90 +36
1 1.60 X 2.95 2 6.00
13:45 GOL Gohar - Malavan Bandar Anzali FC 1.65 2.95 5.25 1.50 2.10 +36
1 1.65 X 2.95 2 5.25
15:30 AL Wehda Madaba - DAR AL Dawa 2.75 3.25 2.25 1.55 2.15 +4
1 2.75 X 3.25 2 2.25
15:30 AL Tora - Sahab SC 3.00 3.25 2.10 1.55 2.15 +4
1 3.00 X 3.25 2 2.10
15:50 AL Mujazzal FC - AL Tai 2.25 3.00 3.00 Alt Üst +4
1 2.25 X 3.00 2 3.00
15:50 AL Washm FC - AL Kawkab 2.20 3.10 3.00 Alt Üst +4
1 2.20 X 3.10 2 3.00
16:00 Ludogorets 1945 Razgrad - Botev Plovdiv 1.35 4.25 7.50 1.75 1.90 +89
1 1.35 X 4.25 2 7.50
16:00 Petrovac - OFK Grbalj 2.45 2.85 2.85 1.45 2.45 +84
1 2.45 X 2.85 2 2.85
16:00 FK Iskra Danilovgrad - OFK Titograd 3.85 3.00 1.95 1.45 2.45 +84
1 3.85 X 3.00 2 1.95
16:00 GNK Dinamo Zagreb - Locomotiv Moscow 2.05 3.65 2.90 2.10 1.60 +92
1 2.05 X 3.65 2 2.90
16:00 Jong Heracles Almelo - Twente (Gençler) 1.65 5.00 3.55 Alt Üst +4
1 1.65 X 5.00 2 3.55
16:00 Rudar Pljevlja - Zeta 2.85 2.65 2.65 1.40 2.60 +84
1 2.85 X 2.65 2 2.65
16:00 Buducnost Podgorica - FK Mornar Bar 1.14 6.25 13.00 2.20 1.55 +84
1 1.14 X 6.25 2 13.00
16:10 AL Orouba SC - Hajer FC Al-Hasa 2.50 3.00 2.60 Alt Üst +4
1 2.50 X 3.00 2 2.60
16:30 Dundee United FC - Hamilton FC 1.45 5.50 4.60 3.70 1.22 +36
1 1.45 X 5.50 2 4.60
17:00 Greenock Morton FC - ST Johnstone FC 2.70 3.65 2.25 2.95 1.35 +36
1 2.70 X 3.65 2 2.25
17:00 El Gouna Fc - Pyramids FC 5.25 3.45 1.60 1.70 1.95 +84
1 5.25 X 3.45 2 1.60
18:00 Al-Nasr Dubai SC - FC Pakhtakor Tashkent 2.10 3.30 3.45 1.80 1.95 +88
1 2.10 X 3.30 2 3.45
18:00 Hertha BSC Berlin - Paris Saint Germain 3.15 4.10 1.85 2.75 1.35 +92
1 3.15 X 4.10 2 1.85
18:00 HJK Helsinki - FC Honka 1.85 3.30 3.90 1.70 1.95 +84
1 1.85 X 3.30 2 3.90
18:00 Al-Gharrafa - Zob Ahan Esfahan FC 2.40 3.10 3.00 1.60 2.20 +88
1 2.40 X 3.10 2 3.00
18:00 AL Nassr - Otmk Olmaliq 1.40 4.70 7.25 2.00 1.75 +88
1 1.40 X 4.70 2 7.25
18:00 Al-Rayyan - Saipa Karadj 2.05 3.40 3.45 1.70 2.10 +88
1 2.05 X 3.40 2 3.45
18:15 AL Jeel - AL Ain FC 1.80 3.00 4.50 Alt Üst +4
1 1.80 X 3.00 2 4.50
18:15 AL Nahda FC Ksa - Najran SC 1.80 3.00 4.50 Alt Üst +4
1 1.80 X 3.00 2 4.50
18:30 CSKA Sofya - Botev Vratsa 1.30 4.85 8.75 1.95 1.70 +89
1 1.30 X 4.85 2 8.75
19:00 CR Belouizdad - NA Hussein Dey 2.00 2.95 3.80 1.35 2.85 +35
1 2.00 X 2.95 2 3.80
19:00 USM Annaba - ES Setif 2.90 2.90 2.45 1.40 2.65 +35
1 2.90 X 2.90 2 2.45
20:00 PAOK Thessaloniki - Tottenham U19 4.60 4.45 1.50 Alt Üst +2
1 4.60 X 4.45 2 1.50
20:00 Cartagena - CSKA Moskova 6.75 4.80 1.35 2.55 1.45 +84
1 6.75 X 4.80 2 1.35
20:00 Chelsea FC - AS Monaco FC 1.50 4.45 4.70 2.55 1.40 +92
1 1.50 X 4.45 2 4.70
20:30 Mamelodi Sundowns - Polokwane City 1.55 3.75 5.25 1.45 2.30 +92
1 1.55 X 3.75 2 5.25
20:30 FC Ajka - Debrecen 5.75 5.00 1.35 2.00 1.65 +91
1 5.75 X 5.00 2 1.35
22:30 Hartley Wintney - Walton Casuals 2.10 3.70 2.90 2.30 1.55 +36
1 2.10 X 3.70 2 2.90
22:45 Inverness Caledonian Thistle - Ross County 2.80 3.25 2.55 1.80 2.00 +96
1 2.80 X 3.25 2 2.55
22:45 Rochdale - Wimbledon 2.10 3.35 3.45 1.75 2.00 +95
1 2.10 X 3.35 2 3.45
22:45 Cowdenbeath - Albion Rovers 1.55 4.15 5.25 2.20 1.55 +89
1 1.55 X 4.15 2 5.25
22:45 Altringham - Spennymoor Town FC 2.65 3.45 2.35 2.20 1.55 +84
1 2.65 X 3.45 2 2.35
22:45 Port Vale - Tranmere Rovers 2.70 3.10 2.65 1.65 2.15 +95
1 2.70 X 3.10 2 2.65
22:45 Workington - Witton Albion 2.45 3.65 2.45 2.05 1.65 +36
1 2.45 X 3.65 2 2.45
22:45 Notts County - Newport County 2.35 3.25 3.00 1.75 2.05 +95
1 2.35 X 3.25 2 3.00
22:45 Oldham Athletic - Morecambe 1.70 3.60 4.75 1.80 1.95 +95
1 1.70 X 3.60 2 4.75
22:45 Sunderland AFC - Gillingham 1.50 4.05 6.00 1.90 1.85 +95
1 1.50 X 4.05 2 6.00
22:45 Woking - Hemel Hempstead 1.55 4.00 5.25 2.00 1.70 +84
1 1.55 X 4.00 2 5.25
22:45 Accrington Stanley - Oxford United 2.60 3.20 2.70 1.75 2.00 +95
1 2.60 X 3.20 2 2.70
22:45 Rushden & Diamonds - Stratford Town 2.35 3.65 2.55 2.05 1.65 +36
1 2.35 X 3.65 2 2.55
22:45 Staines Town - Tiverton Town 8.00 6.00 1.25 3.40 1.25 +36
1 8.00 X 6.00 2 1.25
22:45 Kıngs Langley - Salisbury City 2.70 3.80 2.20 Alt Üst +4
1 2.70 X 3.80 2 2.20
22:45 Chesham Utd - Basingstoke Town 2.25 3.60 2.70 2.05 1.65 +36
1 2.25 X 3.60 2 2.70
22:45 Barnsley - Burton Albion 1.65 3.75 5.00 1.90 1.85 +95
1 1.65 X 3.75 2 5.00
22:45 Portsmouth - Bristol Rovers 1.75 3.60 4.65 1.75 2.00 +95
1 1.75 X 3.60 2 4.65
22:45 QPR - West Bromwich Albion 3.05 3.45 2.20 2.00 1.75 +95
1 3.05 X 3.45 2 2.20
22:45 Stockport County FC - Southport 1.70 3.65 4.50 1.85 1.80 +84
1 1.70 X 3.65 2 4.50
22:45 Ashton United FC - AFC Telford United 3.60 3.60 1.85 2.15 1.60 +84
1 3.60 X 3.60 2 1.85
22:45 Cheltenham Town - Cambridge United 2.60 3.20 2.70 1.75 2.00 +95
1 2.60 X 3.20 2 2.70
22:45 AFC Fylde - Havant & Waterlooville FC 1.45 4.35 6.50 2.00 1.75 +89
1 1.45 X 4.35 2 6.50
22:45 Maidstone United FC - Halifax Town 2.55 3.05 2.85 1.60 2.25 +89
1 2.55 X 3.05 2 2.85
22:45 Ebbsfleet United FC - Hartlepool United FC 1.80 3.55 4.30 1.75 2.00 +89
1 1.80 X 3.55 2 4.30
22:45 Sutton United FC - Barnet FC 2.25 3.25 3.15 1.70 2.10 +89
1 2.25 X 3.25 2 3.15
22:45 Whitehawk - Burgess Hill Town 2.05 3.60 3.10 2.20 1.60 +36
1 2.05 X 3.60 2 3.10
22:45 Boreham Wood FC - Wrexham 3.50 3.10 2.15 1.55 2.35 +89
1 3.50 X 3.10 2 2.15
22:45 Wingate & Finchley - Bishop's Stortford 2.85 3.70 2.15 2.05 1.65 +36
1 2.85 X 3.70 2 2.15
23:00 Liverpool FC - FC Bayern Münih 2.15 3.55 3.25 2.20 1.65 +132
1 2.15 X 3.55 2 3.25
23:00 Olimpik Lyon - Barcelona FC 4.20 4.00 1.75 2.50 1.50 +132
1 4.20 X 4.00 2 1.75
23:00 Talleres de Remedios de Escalada - CD Uai Urquiza 2.85 2.85 2.70 1.35 2.85 +84
1 2.85 X 2.85 2 2.70
01:15 Londrina PR - Parana Clube PR 2.40 3.00 3.15 1.55 2.30 +83
1 2.40 X 3.00 2 3.15
03:30 Chapecoense SC - Deportes Union La Calera 1.55 3.75 6.75 1.60 2.35 +90
1 1.55 X 3.75 2 6.75
03:30 Melgar - Caracas 1.55 3.70 6.50 1.55 2.35 +90
1 1.55 X 3.70 2 6.50
03:30 Deportivo Cali - Union Magdalena Santa Marta 1.55 3.60 5.75 1.55 2.15 +89
1 1.55 X 3.60 2 5.75
04:00 Necaxa - Atletico San Luis 1.60 3.50 5.25 1.65 2.05 +89
1 1.60 X 3.50 2 5.25
04:00 CF Correcaminos Uat - Ca Monarcas Morelia 3.35 3.40 1.95 1.80 1.80 +89
1 3.35 X 3.40 2 1.95
04:00 Deportivo Saprissa - Tigres 3.60 3.15 2.10 1.60 2.25 +91
1 3.60 X 3.15 2 2.10
06:00 Tiburones Rojos del Veracruz - CD Mineros De Zacatecas 2.55 3.05 2.65 1.60 2.15 +89
1 2.55 X 3.05 2 2.65
06:00 Cruz Azul - Alebrijes De Oaxaca FC 1.35 4.40 7.75 1.90 1.75 +89
1 1.35 X 4.40 2 7.75
06:06 Xolos de Tijuana - Pachucha 2.30 3.10 2.95 1.65 2.05 +89
1 2.30 X 3.10 2 2.95
13:15 FC Dunav 2010 - FC Vereya 1.30 4.80 7.25 2.05 1.65 +89
1 1.30 X 4.80 2 7.25
15:30 Lokomotiv Plovdiv - FK Septemvri Sofia 1.40 4.55 6.00 1.70 1.95 +89
1 1.40 X 4.55 2 6.00
16:30 Siracusa - Viterbese 3.25 2.90 2.35 1.50 2.40 +89
1 3.25 X 2.90 2 2.35
16:30 AC Cuneo 1905 - AS Lucchese Libertas 1905 2.05 3.10 3.75 1.60 2.20 +89
1 2.05 X 3.10 2 3.75
16:30 Virtus Entella - Pistoiese 1.45 3.85 7.75 1.65 2.10 +89
1 1.45 X 3.85 2 7.75
18:00 FC Vitosha Bistrica - Levski Sofya 6.50 4.60 1.35 1.65 2.05 +89
1 6.50 X 4.60 2 1.35
20:00 Sevilla FC - Lazio 1.75 3.65 4.75 1.80 2.00 +99
1 1.75 X 3.65 2 4.75
20:30 Supersport United - Orlando Pirates 3.00 2.65 2.55 1.45 2.35 +92
1 3.00 X 2.65 2 2.55
21:00 Bordeaux - Guingamp 1.90 3.35 4.30 1.65 2.25 +95
1 1.90 X 3.35 2 4.30
22:00 Keflavik - FH Hafnarfjördur 10.75 8.25 1.12 Alt Üst +36
1 10.75 X 8.25 2 1.12
22:45 Derby County - Millwall 2.00 3.35 3.70 1.80 1.95 +95
1 2.00 X 3.35 2 3.70
22:45 Glasgow Rangers - Kilmarnock FC 1.35 4.80 10.00 1.85 1.90 +95
1 1.35 X 4.80 2 10.00
BAHIS KUPONUM 0
Kuponu oynayabilmek için giriş yapmalısınız.

500TL %20 CASINO YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%50 SPOR YATIRIM BONUSU

app.sportsbook.ckick_details

%30 SANAL (DOUBLE BONUS)

app.sportsbook.ckick_details

HEDİYE TOMBALA KARTI

app.sportsbook.ckick_details

BETINDE.COM 10TL FREE

app.sportsbook.ckick_details

%30 ANLIK CASINO KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%25 ANLIK SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details

%50 ÇEVRİMSİZ SPOR KAYIP

app.sportsbook.ckick_details